Contact

Voor vragen over de sessies, kunt u het beste rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende Regio Partners:

 

Alexandra Giesberts, Regio Partner - Veenendaal (Utrecht/Gelderland)

alexandra.giesberts@heritagebusinesslounge.com

Tel: 06-20881546

 

Aart Hilhorst, Regio Partner - Wijk bij Duurstede (Utrecht)

aart.hilhorst@heritagebusinesslounge.com

Tel: 06-27408677

 

John Scholtz, Regio Partner - Apeldoorn (Gelderland)

john.scholtz@heritagebusinesslounge.com

Tel: 06-25081033

 

Hester Visser, Regio Partner - Maartensdijk (Utrecht)

hester.visser@heritagebusinesslounge.com

Tel: 06-14373010

 

Edwin Zeelenberg, Regio Partner - Oosterhout (Brabant)

edwin.zeelenberg@heritagebusinesslounge.com

Tel: 06-21545060

 

Provincie Limburg

 

Regio Partner Heritage Business Lounge regio Limburg is vacant

Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met Judith Verweij

judith.verweij@heritagebusinesslounge.com

Tel: 06–29553471

 

Algemeen

 

Voor overkoepelende vragen en/of vragen over ander regio's kunt u contact opnemen met:

 

Eigenaar Heritage Business Lounge

Judith Verweij

judith.verweij@heritagebusinesslounge.com

06-29553471

 

 

 

Volg ons op:

 

 

 LinkedIn

Twitter

 

 

Word lid van onze Group (excl. voor deelnemers): 

 

 

LinkedIn

 

Logo Voordeel Kasteel

De beste deal

voor uw kasteelovernachting

 

 

Heeft u een klacht?

Laat ons dat weten, zodat wij dat voor u kunnen oplossen. U kunt hiervoor gebruik maken van onderstaand klachtenformulier. 

 

Klachtenformulier

 

Eerstvolgende sessies: